})

O nas

Podróże, podróże, te małe i duże! Niestety nie zawsze mamy możliwość chwycić bilet w garść i wsiąść do samolotu… A jednak, my podróżujemy codziennie, a do tego z naszym potomstwem! Jak to możliwe?

Aby zabrać się z nami potrzebujesz tylko szczyptę bajkowości, trochę czasu dla siebie, zamiłowanie do natury i zdrowego jedzenia – a tak się składa, że możemy Ci w tym wszystkim pomóc.

Chwyć OTO produkty, zrelaksuj się, zamknij na chwilę oczy i lecimy!

Pomysł na naszą firmę zrodził się przy poszukiwaniach produktów idealnych na co dzień i w podróży.  Gdy jesteśmy w domu, ciągle myślimy o kolejnej podroży w niebanalne, pełne kolorowej natury miejsca, gdzie towarzyszy nam proste i zdrowe jedzenie. Z drugiej strony podczas podróży tęsknimy za rodzinnymi stronami, łanami zbóż, swojskimi owocami z ogródka. Tym sposobem wpadliśmy na pomysł stworzenia produktów, których zawsze nam brakowało na sklepowych półkach.

Postawiliśmy sobie jasne zadanie, OTO produkty mają być:

  • zdrowe
  • o prostym składzie
  • z naturalnych surowców
  • lekkie i łatwe do spakowania
  • i koniecznie o krótkim czasie przygotowania.

 

Wikt, który nawet w najdalszej podróży przypomni nam nasze klimaty i zaspokoi potrzeby najbardziej wybrednych maluchów, bo jak wiadomo nasze pociechy mają swoje ulubione dania i ciężko jest je przekonać do nowych smaków, szczególnie w nowym miejscu.

Tak powstała Otolandia – która jest z nami w podróży, ale przede wszystkim w domu, gdzie często szarość i rutyna codziennego dnia przytłacza i marzymy o kolejnej wyprawie, a także wspominamy odbyte.

Zapraszamy z nami, każde śniadanie przeniesie Cię migiem w błogostan do bajkowej krainy : koloru, uśmiechu, zdrowia!

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl